Waterverneveling, legionella en natte koeltorens De airconditioning staat weer aan in het merendeel van de gebouwen. De natte koeltorens kunnen dus extra aan de bak.
"Ik zoek een gezondere woonplek" Er komen geregeld vragen, tips en opmerkingen binnen bij het Atlasteam. Zoals een mevrouw die vraagt wat de gezondste plek van het land is.
Stookwijzer verhuist naar Atlas Leefomgeving De Stookwijzer is vandaag verhuisd naar Atlas Leefomgeving. Op de Stookwijzer zie je of het verstandig is om een vuurtje te stoken.
Atlas Leefomgeving wint wedstrijd Begrijpelijk schrijven Bureau Taal daagde in juli iedereen uit om in begrijpelijke taal op te schrijven wat het uitdaagrecht betekent voor de burger.
“Dieren kunnen de gordijnen niet dicht doen” Zaterdag 28 oktober is het Nacht van de Nacht. Met dit jaarlijks terugkerend evenement vragen de Natuur en Milieufederaties aandacht voor lichtvervuiling.
Verbinden met de natuur? Omarm het donker en kijk omhoog! Komende zaterdag is de Nacht van de Nacht. Met dit jaarlijks terugkerende evenement vragen de Natuur en Milieufederaties aandacht voor lichtvervuiling.
Terugblik online inspiratiesessie: 'Hoe wordt de bodemkaart van Nederland gemaakt en wat kun je ermee?' Het Atlas-team organiseerde op dinsdag 22 april 2025 voor de tweede keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.