Nieuwe site biedt kansen voor een gezonde omgeving Op de drukbezochte Alles is gezondheid-conferentie werd op woensdag 7 februari een nieuwe website gelanceerd die nauw verwant is aan de Atlas Leefomgeving.
Met GO! Utrecht naar gezonde leefomgeving Het RIVM heeft in het project Gezonde Omgeving Utrecht (GO! Utrecht) onderzocht hoe de leefomgeving in 9 Utrechtse wijken gezonder kan worden gemaakt.
Atlas Werkconferentie Online 2022 Het Atlas-team nodigt je graag uit voor de Atlas Werkconferentie Online op 21 april 2022. Het thema dit jaar is ‘Van Praten naar Doen’.
Tien jaar Atlas Leefomgeving en alle thema's in nieuw jasje De Atlas Leefomgeving staat tien jaar online! We hebben al onze thema's in een nieuw jasje gestoken. Daar hebben we achter de schermen hard aan gewerkt.
Doe jij ook mee aan de Week van de Groene Tuin? Een groene tuin: daar word je toch vrolijk van? Milieu Centraal organiseert samen ons en andere partners van 12 tot en met 18 april 2022 De Week van de Groene Tuin.
Zet jouw buurt in bloei met guerrilla gardening Twee jaar geleden zegde ze haar baan op en begon ze de Stichting guerrilla gardeners. Cerian van Gestel is bioloog en ‘aanjager’ van guerrilla gardening in Nederland.
Feel It! De Expo en de Atlas Leefomgeving Feel It! De Expo is de samenwerking aangegaan met Gigstarter, Amsterdam Dance Event en Atlas Leefomgeving. “Feel IT!
Doe jij ook mee aan de Week van de Groene Tuin? Ons klimaat verandert. Help jij mee hittestress en wateroverlast te lijf te gaan? Doe van 12 t/m 14 april mee aan de Week van de Groene Tuin. Pagination Current page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 › Next › » Last »
Doe jij ook mee aan de Week van de Groene Tuin? Ons klimaat verandert. Help jij mee hittestress en wateroverlast te lijf te gaan? Doe van 12 t/m 14 april mee aan de Week van de Groene Tuin.