Klimaatextremen in Europa Onderzoekers omschrijven Europese hotspots voor klimaatextremen aan de hand van blootstelling aan meerdere factoren.
Welke vraag heeft u over de leefomgeving? Sinds vorige week zijn we een mooie samenwerking aangegaan met het platform van Nature Today. Een goed moment voor een korte enquête onder de bezoekers.
Een week lang de boom in het zonnetje Een hele week speciaal in het teken van de boom? Ja! Van 9 t/m 14 mei wordt de boom in het zonnetje gezet.
Verander het voedselsysteem. Begin bij jezelf! Kerstmis staat voor de deur. Voor veel mensen de tijd om gezellig en véél te eten met familie en vrienden. Beleef het Geuldal als natuurlijke klimaatbuffer Extreme regenval verraste Limburg in juli 2021. De Geul kon al dat water niet goed afvoeren en trad buiten haar oevers. Luisteren naar de stilte kan bij uitstek in de natuur We moeten meer luisteren naar de stilte, aldus stilte-ambassadeurs Petra Speelman en Carin Brinker. Uitnodiging inspiratiesessie: Is er in Nederland te weinig ruimte voor recreatie en spel? Op dinsdag 7 februari van 16.00 uur – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Is er in Nederland te weinig ruimte voor recreatie en spel?’. Nieuwe kaarten Omgevingsgeluid Onze nieuwe geluidskaarten staan online.
Verander het voedselsysteem. Begin bij jezelf! Kerstmis staat voor de deur. Voor veel mensen de tijd om gezellig en véél te eten met familie en vrienden.
Beleef het Geuldal als natuurlijke klimaatbuffer Extreme regenval verraste Limburg in juli 2021. De Geul kon al dat water niet goed afvoeren en trad buiten haar oevers.
Luisteren naar de stilte kan bij uitstek in de natuur We moeten meer luisteren naar de stilte, aldus stilte-ambassadeurs Petra Speelman en Carin Brinker.
Uitnodiging inspiratiesessie: Is er in Nederland te weinig ruimte voor recreatie en spel? Op dinsdag 7 februari van 16.00 uur – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Is er in Nederland te weinig ruimte voor recreatie en spel?’.