Resultaten workshop natte koeltorens herkennen Begin dit jaar organiseerde Atlas Leefomgeving de digitale workshop Herken natte koeltorens met kunstmatige intelligentie. Die workshop organiseerde het Atlas-team voor medewerkers van Omgevingsdie
Domweg gelukkig in een stacaravan Atlas-redacteur Jeannine Brand kwam vorig jaar net voor corona terug van een mooie reis uit Vietnam. Ze droomde al van de volgende verre bestemming. En toen legde de lockdown alles stil.
Kidsbeweegroute: van burgerinitiatief naar bedrijf met landelijke uitrol Eind mei 2019 onthulde Magda Mali haar twaalfde Kidsbeweegroute te midden van een heleboel kinderen en lokale partijen in Zwolle Zuid.
Niet alleen droge voeten, maar ook prachtig erfgoed Het thema van Open Monumentendag komend weekend is 'In Europa'. Uniek aan Nederland is ons 'gemaakte landschap'. Naast droge voeten leverde dit ook mooie stukjes erfgoed op.