Het is zomer! Let op hittestress
De officiële zomer is pas net begonnen, maar de zomerse temperaturen zijn al bijna twee maanden in het land...
De officiële zomer is pas net begonnen, maar de zomerse temperaturen zijn al bijna twee maanden in het land...
Er is nog aanzienlijke gezondheidswinst te behalen als mensen gezonder gaan leven en hun werk- en leefomgeving zo gezond mogelijk is.
Dagelijks krijgt de GGD veel vragen over de gezondheidseffecten van veehouderijen. Dit onderwerp krijgt ook veel aandacht in de media.
De Atlas Werkconferentie vond op dinsdag 17 april plaats in de RAI. Het thema was samen bouwen aan een gezonde en groene leefomgeving.
Sinds een jaar werkt ingenieursbureau Movares met de Atlas Leefomgeving en de Atlas Natuurlijk Kapitaal. Zij zetten deze informatie in bij het maken van een quick scan.
In de Atlas Leefomgeving is nu tot op buurtniveau het aandeel bomen, struiken en lage vegetatie te bekijken.
In juni en juli zijn er de meeste tekenbeten. De ziekte van Lyme wordt overgedragen door teken. In de Atlas is een kaart opgenomen die diagnoses van Lyme laat zien.