Doe mee met de Maand van de Groene Tuin en maak je tuin klimaatproof in 7 stappen!
Ons klimaat verandert. Het weer wordt extremer: langere droogte en hevige buien. Daarom is het nú belangrijk om je tuin klimaatproof te maken.
Ons klimaat verandert. Het weer wordt extremer: langere droogte en hevige buien. Daarom is het nú belangrijk om je tuin klimaatproof te maken.
Natuurlijk was het leuker geweest als we elkaar live hadden kunnen ontmoeten. Maar dat kon niet door corona.
Hoe kan de Dordtse openbare ruimte een kwaliteitsimpuls ondergaan én plek bieden aan tienduizend extra woningen?
Twan (14 jaar) woont in Lisserbroek. Dit is een dorp in de gemeente Haarlemmermeer. Hij woont hier met zijn ouders en zijn jongere broertje en oudere zus. Hij woont er heel fijn.
Op 23 maart zijn door het kabinet aanvullende maatregelen genomen in verband met het bestrijden van het Coronavirus. Waaronder het verbod van bijeenkomsten tot 1 juni 2020.
Een nieuwe kaart toont de gebruikte meetlocaties voor de afleiding van de tijdelijke achtergrondwaarden PFAS in landbodem.
Zaterdag 21 maart is het 'International Day of Forest'. Op deze dag roepen de Verenigde Naties iedereen op om even stil te staan bij het belang van bossen en bomen.