Terugblik inspiratiesessie ‘Genoeg beweging voor iedereen: wat werkt?’
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Het RIVM zoekt vanuit het Rijksprogramma Gezonde Leefomgeving beleidsambtenaren (sociaal, fysiek en ruimtelijk) en adviseurs om mee in gesprek te gaan over ‘vuistregels voor een gezond
Met hun ecologische kunstwerken willen Pierre Oskam en Max Latour van Urban Reef de spontane wildernis in de stad terugbrengen.
Heb jij een paar dagen vrij en houd jij een staycation? Dan valt in jouw eigen land genoeg te ontdekken!
We krijgen steeds vaker te maken met extremer weer ten gevolge van klimaatverandering. Tegelijkertijd staat de energietransitie voor de deur.
Het was warm, warmer, het warmst de afgelopen weken. Steden in Nederland zijn niet op deze hitte gebouwd. In de stad wordt het gemiddeld veel warmer dan op het platteland.