Marjolein uit Tuindorp, Utrecht
Ik woon nu al bijna 40 jaar in de wijk Tuindorp Oost in Utrecht, nu in mijn eentje in een kleine flat op 10 hoog. Toen mijn kinderen nog jong waren was de wijk heel saai.
Ik woon nu al bijna 40 jaar in de wijk Tuindorp Oost in Utrecht, nu in mijn eentje in een kleine flat op 10 hoog. Toen mijn kinderen nog jong waren was de wijk heel saai.
Ons klimaat verandert. Help jij mee hittestress en wateroverlast te lijf te gaan? Doe van 12 t/m 14 april mee aan de Week van de Groene Tuin.
Het Atlas-team nodigt je graag uit voor de Atlas Werkconferentie Online op 21 april 2022. Het thema dit jaar is ‘Van Praten naar Doen’.
Feel It! De Expo is de samenwerking aangegaan met Gigstarter, Amsterdam Dance Event en Atlas Leefomgeving. “Feel IT!
Twee jaar geleden zegde ze haar baan op en begon ze de Stichting guerrilla gardeners. Cerian van Gestel is bioloog en ‘aanjager’ van guerrilla gardening in Nederland.
Een groene tuin: daar word je toch vrolijk van? Milieu Centraal organiseert samen ons en andere partners van 12 tot en met 18 april 2022 De Week van de Groene Tuin.
De Atlas Leefomgeving staat tien jaar online! We hebben al onze thema's in een nieuw jasje gestoken. Daar hebben we achter de schermen hard aan gewerkt.
De volle focus op klimaat en een structurele plek voor jongeren aan de politieke tafel. Daar werkt de Jonge Klimaatbeweging (JKB) aan.
Met zeven stadsprojecten maakt Rotterdam ruimte voor groen en biodiversiteit. Tegelijkertijd wil Rotterdam geluidsoverlast aanpakken.
De Atlas was onderdeel van Feel It De Expo! binnen het programma Arts & Culture van Amsterdam Dance Event (ADE).