‘Bed and breakfasts’ voor bijen? Bekijk de nieuwe bijendiversiteitskaart
Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Op dinsdag 26 augustus organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM geven antwoord op deze vr
Hoe gezond is jouw leefomgeving eigenlijk? Tijdens het Atlasfestival 2025 verkennen we de rol van de fysieke leefomgeving als cruciaal ingrediënt voor onze gezondheid.
Is er weleens iets veranderd in jouw buurt? Denk aan een nieuw speelpleintje, meer groen, of een aangepaste verkeerssituatie.
Woon je in een grootstedelijk gebied met meer dan 100.000 inwoners aangewezen door het rijk?
Hoe goed is jouw tuin voorbereid op de gevolgen van klimaatverandering? In het project Pientere Tuinen meten mensen zelf in hun eigen tuin het bodemvocht en de bodemtemperatuur.
Uit onderzoek van voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal blijkt dat een kwart van de Nederlandse tuinbezitters graag planten in hun tuin zet die goed zijn voor bijen, vlinders en and
Ik woon nu al bijna 40 jaar in de wijk Tuindorp Oost in Utrecht, nu in mijn eentje in een kleine flat op 10 hoog. Toen mijn kinderen nog jong waren was de wijk heel saai.
Ons klimaat verandert. Help jij mee hittestress en wateroverlast te lijf te gaan? Doe van 12 t/m 14 april mee aan de Week van de Groene Tuin.
Het Atlas-team nodigt je graag uit voor de Atlas Werkconferentie Online op 21 april 2022. Het thema dit jaar is ‘Van Praten naar Doen’.