Hoe gingen onze voorouders met hitte om?
Na alle regen lijkt de zomer misschien toch te komen. Dat hopen we dan maar. Hoe gingen mensen twee eeuwen geleden met hitte om?
Na alle regen lijkt de zomer misschien toch te komen. Dat hopen we dan maar. Hoe gingen mensen twee eeuwen geleden met hitte om?
Volgens het Klimaatakkoord van de Rijksoverheid moet onze energievoorziening vóór 2050 bijna geheel duurzaam en klimaatneutraal zijn.
Kerstmis staat voor de deur. Voor veel mensen de tijd om gezellig en véél te eten met familie en vrienden.
Onze nieuwe geluidskaarten staan online.
Op dinsdag 7 februari van 16.00 uur – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Is er in Nederland te weinig ruimte voor recreatie en spel?’.
We moeten meer luisteren naar de stilte, aldus stilte-ambassadeurs Petra Speelman en Carin Brinker.
Extreme regenval verraste Limburg in juli 2021. De Geul kon al dat water niet goed afvoeren en trad buiten haar oevers.
Op dinsdag 27 september van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online workshop ‘Een voedselbos iets voor jou?
Atlas-medewerker Dieneke vergroende haar tuin in het voorjaar, geïnspireerd door de Week van de Groene Tuin. Hup, tegels eruit en groen erin: zo ontstond een vrolijke bloemenzee.