Ongewenst geluid zorgt voor stress bij mens en dier
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
De wind ruist, bomen en groen om je heen, in de verte schiet een ree weg… In stilte wandelen in de natuur laat ons herstellen van stress en de dagelijkse zorgen.
Op dinsdag 12 december 2023 was de Atlas-inspiratiesessie ‘Geluidsdata, waar komen ze vandaan en wat kan jij ermee?’ Dit onderwerp sprak veel mensen aan.
Een lege stoel links in de hoek van de Atlas-kamer. Niet meer die groene tas. Niet meer die zucht. Niet meer die leuke grapjes.
Je denkt bij Drenthe eerder aan hunebedden en heidevelden dan aan water. Maar na het lezen van Drenthe Waterland weet je wel beter.
Op dinsdag 27 september van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online workshop ‘Een voedselbos iets voor jou?
Atlas-medewerker Dieneke vergroende haar tuin in het voorjaar, geïnspireerd door de Week van de Groene Tuin. Hup, tegels eruit en groen erin: zo ontstond een vrolijke bloemenzee.