Trots op stagiaire Myrthe en het Dashboard Luchtkwaliteit
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Rond 1905 lanceerde wijkverpleegkundige Sien van Hulst het idee van rust, reinheid en regelmaat: de drie R’en.
Op dinsdag 17 juni organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Funderingsproblematiek op de kaart'. Don Zandbergen is ingenieur bij Fundermaps, een applica
Hoe goed ken jij de Nederlandse leefomgeving? Het team van Atlas Leefomgeving ontwikkelde samen met Sogelink Nederland het Atlas-spel.
Hoe bescherm je belangrijk erfgoed én help je de natuur een handje?
Het Atlas-team organiseerde op dinsdag 22 april 2025 voor de tweede keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.
Op dinsdag 27 september van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online workshop ‘Een voedselbos iets voor jou?
Atlas-medewerker Dieneke vergroende haar tuin in het voorjaar, geïnspireerd door de Week van de Groene Tuin. Hup, tegels eruit en groen erin: zo ontstond een vrolijke bloemenzee.