Trots op stagiaire Myrthe en het Dashboard Luchtkwaliteit
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Rond 1905 lanceerde wijkverpleegkundige Sien van Hulst het idee van rust, reinheid en regelmaat: de drie R’en.
Van 25 tot en met 31 januari was het Poëzieweek. Het thema was ‘Thuis’. Maar als het aan Atlas Leefomgeving ligt, inspireren gedichten juist om niet thuis te blijven.
We weten het allemaal: bewegen is gezond. Ruim de helft van de Nederlanders heeft goede voornemens voor 2024.
Op de Atlas Leefomgeving vind je sinds kort de Openbare Drinkwaterpunten-kaart. Deze kaart geeft een overzicht van alle openbare watertappunten in Nederland.
Op dinsdag 25 oktober van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving wederom een online workshop. Participatie consultant Wyko Coopman laat je zien hoe je met behulp van
Heb jij zin in een feestje in de natuur? Doe dan mee aan het natuurfestival Fête de la Nature van vrijdag 2 tot en met zondag 4 september.