Ongewenst geluid zorgt voor stress bij mens en dier
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
De Atlas Werkconferentie 2023 kon gelukkig weer als vanouds live plaatsvinden. Het thema was ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’.
Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
De dagen worden korter, de ochtenden koeler en de eerste pompoenen worden geoogst. De herfst is begonnen, een mooi moment voor het festival Fête de la Nature afgelopen weekend.
Met hun ecologische kunstwerken willen Pierre Oskam en Max Latour van Urban Reef de spontane wildernis in de stad terugbrengen.
Heb jij een paar dagen vrij en houd jij een staycation? Dan valt in jouw eigen land genoeg te ontdekken!