Save the Date en Oproep voor workshops: Atlasfestival 2026
Reserveer 18 juni 2026 alvast in je agenda!
Reserveer 18 juni 2026 alvast in je agenda!
Op woensdag 30 april vindt voor de tweede keer de Nationale Geluidmeetdag plaats. Het doel is om inzicht te krijgen in hoe Nederlanders geluid beleven.
Reserveer donderdag 11 september alvast in je agenda!
Atlas Leefomgeving actualiseert elk jaar de luchtkwaliteitskaarten. Op de Atlas vind je de nieuwe luchtkwaliteitskaarten.
Wat gebeurt er als iedereen streekeigen planten in de tuin zet? Dan komen daar dieren op af die nu weinig geschikt voedsel kunnen vinden, zoals wilde bijen.
Zaterdag 5 april is de NVM Open Huizen Dag. Je kunt dan vrijblijvend huizen bezichtigen zonder afspraak. Een slimme koper is natuurlijk goed voorbereid.
Op dinsdag 25 maart 2025 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie: ‘Overstromingsrisico’s in Nederland, welke data zijn er en wat kun je ermee’?
De Atlas Werkconferentie 2023 kon gelukkig weer als vanouds live plaatsvinden. Het thema was ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’.
Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
De dagen worden korter, de ochtenden koeler en de eerste pompoenen worden geoogst. De herfst is begonnen, een mooi moment voor het festival Fête de la Nature afgelopen weekend.