Een week lang de boom in het zonnetje
Een hele week speciaal in het teken van de boom? Ja! Van 9 t/m 14 mei wordt de boom in het zonnetje gezet.
Een hele week speciaal in het teken van de boom? Ja! Van 9 t/m 14 mei wordt de boom in het zonnetje gezet.
De Atlas Leefomgeving heeft een nieuwe kaart: Kernindicator Beweegvriendelijke Omgeving (BVO).
We luiden het nieuwe jaar in met een aantal nieuwe kaarten. Want we hebben niet stilgezeten. De kaart Bodemdaling brengt voor het eerst in heel Nederland de bodemdaling in beeld.
Lucht is belangrijk voor iedereen. Iedereen heeft zuurstof nodig en een goede luchtkwaliteit is belangrijk voor de gezondheid.
Er komen geregeld vragen, tips en opmerkingen binnen bij het Atlasteam. Zoals een mevrouw die vraagt wat de gezondste plek van het land is.
De airconditioning staat weer aan in het merendeel van de gebouwen. De natte koeltorens kunnen dus extra aan de bak.