Ga slimmer met water om en maak van jouw tuin een sponstuin! Heftige regenbuien verrassen steeds vaker steden. Riolen raken overbelast. Maar er dreigt ook een drinkwatertekort in 2030. We moeten dus slimmer met ons water omgaan.
Geluidswandeling Ongehoord Leiden: wandeling en tijdreis ineen Het is vandaag Wereld Luisterdag. Deze dag vraagt om meer aandacht voor de geluiden om ons heen. Vaak denken we bij geluid aan lawaai van bijvoorbeeld verkeer of treinen.
Save the date: Atlas Werkconferentie 2023 Ontdek de toekomst van ruimtelijke ontwikkeling tijdens de inspirerende Atlas Werkconferentie 2023 op 14 september aanstaande in het Keilepand in Rotterdam!
Mag dat licht uit? Dan zien we straks de sterren weer! Voor de achttiende keer organiseren de Natuur en Milieufederaties de Nacht van de Nacht. Op zaterdag 29 oktober kun je overal in Nederland meedoen aan activiteiten.
Geluidskaarten voor iedereen te bekijken Geluid door wegverkeer is de belangrijkste bron van geluidhinder. In de Atlas Leefomgeving vind je kaarten waarop geluid door rijkswegen en treinverkeer in beeld wordt gebracht.