Mens, natuur en techniek vloeien in elkaar over in Rijksmonument Waterloopbos
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Van 25 tot en met 31 januari was het Poëzieweek. Het thema was ‘Thuis’. Maar als het aan Atlas Leefomgeving ligt, inspireren gedichten juist om niet thuis te blijven.
We weten het allemaal: bewegen is gezond. Ruim de helft van de Nederlanders heeft goede voornemens voor 2024.
Begin dit jaar ging de ZOR van kracht. Deze regeling moet er aan bijdragen dat Nederland in plaats van tussenstation eindstation wordt voor plastic afval.
Op 20 maart 2018 organiseert VVM, het netwerk van milieuprofessionals, het Landelijk Geurcongres 2018. Wat voor invloed heeft geur op je welzijn en gezondheid?