Het is allesbehalve stil in Nederland. Zelfs onder water is veel geluid
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Op dinsdag 16 december organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart – en hoe beleven we die?' Jan Harm Brouwer van de provincie Zuid-Hol
Met hun ecologische kunstwerken willen Pierre Oskam en Max Latour van Urban Reef de spontane wildernis in de stad terugbrengen.
Heb jij een paar dagen vrij en houd jij een staycation? Dan valt in jouw eigen land genoeg te ontdekken!
Doe mee aan onze ontwerpwedstrijd. Challenge: Huizenzoeker zoekt informatie over kwaliteit leefomgeving
De GLOBE-dag vindt op dinsdag 27 maart plaats op de Wageningen Universiteit. Kom ook en maak van uw leerlingen echte onderzoekers!
Het thema van Open Monumentendag komend weekend is 'In Europa'. Uniek aan Nederland is ons 'gemaakte landschap'. Naast droge voeten leverde dit ook mooie stukjes erfgoed op.