Trots op stagiaire Myrthe en het Dashboard Luchtkwaliteit
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Rond 1905 lanceerde wijkverpleegkundige Sien van Hulst het idee van rust, reinheid en regelmaat: de drie R’en.
Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Op dinsdag 26 augustus organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM geven antwoord op deze vr
Hoe gezond is jouw leefomgeving eigenlijk? Tijdens het Atlasfestival 2025 verkennen we de rol van de fysieke leefomgeving als cruciaal ingrediënt voor onze gezondheid.
Is er weleens iets veranderd in jouw buurt? Denk aan een nieuw speelpleintje, meer groen, of een aangepaste verkeerssituatie.
Doe mee aan onze ontwerpwedstrijd. Challenge: Huizenzoeker zoekt informatie over kwaliteit leefomgeving
De GLOBE-dag vindt op dinsdag 27 maart plaats op de Wageningen Universiteit. Kom ook en maak van uw leerlingen echte onderzoekers!
Het thema van Open Monumentendag komend weekend is 'In Europa'. Uniek aan Nederland is ons 'gemaakte landschap'. Naast droge voeten leverde dit ook mooie stukjes erfgoed op.