Ongewenst geluid zorgt voor stress bij mens en dier
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
De Ministerraad van Luwte kwam onlangs voor de derde keer bijeen. Eén van de ministers is stadmaker Martine Sluijs.
Op dinsdag 18 juni 2024 organiseerde Atlas Leefomgeving een inspiratiesessie over de do’s and don’ts van een integrale wijkaanpak.
Reserveer donderdag 12 september alvast in je agenda! Dan organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie in de Act Eventstudio’s in Arnhem.
Doe mee aan onze ontwerpwedstrijd! Challenge: de beleidsmaker die de gezondheid van inwoners in een wijk wil verbeteren.
In de Atlas Leefomgeving staan twee nieuwe kaarten over bestrijdingsmiddelen in het oppervlaktewater. Deze kaarten komen uit de Bestrijdingsmiddelenatlas.
De op komst zijnde Omgevingswet verplicht elke gemeente in Nederland een Omgevingsvisie op te stellen.