Tot rust komen in de kerstvakantie? Vijf tips voor natuurdwalen
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
In september sloeg de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving alarm: onze hypernerveuze samenleving moet op de rem. En waar kun je beter vertragen dan in de natuur?
Op dinsdag 16 december 2025 organiseerde Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart en hoe beleven we die?' Zo’n 70 deelnemers luisterden naar de ins
Bijna is het zover: de vakantie staat voor de deur. Wist je dat er in Nederland hele bijzondere treinreizen zijn, dwars door mooie natuurgebieden? Je hoeft dus helemaal niet ver weg.
Dinsdag 17 juni 2025 organiseerde het Atlas-team voor de derde keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.
Bodembeweging is actueel. Denk aan de aardbevingen in Groningen of de huizen in veengebieden die scheuren en verzakkingen vertoonden afgelopen zomer door de droogte.
De technologie voor het meten van luchtkwaliteit verandert momenteel snel. Iedereen kan nu zelf de luchtkwaliteit meten met goedkope meetapparaatjes.
Het was zaterdag 27 oktober Nacht van de Nacht. Bedrijven en gemeenten doofden de lichten van gebouwen en reclameverlichting. Maar waarom een Nacht van de Nacht?