Werken aan een biodiverse omgeving is werken aan onszelf
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Op 12 september 2024 organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie.
Op dinsdag 27 september van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online workshop ‘Een voedselbos iets voor jou?
Atlas-medewerker Dieneke vergroende haar tuin in het voorjaar, geïnspireerd door de Week van de Groene Tuin. Hup, tegels eruit en groen erin: zo ontstond een vrolijke bloemenzee.
De Atlas Leefomgeving heeft een nieuwe kaart: Kernindicator Beweegvriendelijke Omgeving (BVO).
We luiden het nieuwe jaar in met een aantal nieuwe kaarten. Want we hebben niet stilgezeten. De kaart Bodemdaling brengt voor het eerst in heel Nederland de bodemdaling in beeld.
Lucht is belangrijk voor iedereen. Iedereen heeft zuurstof nodig en een goede luchtkwaliteit is belangrijk voor de gezondheid.