Maak een Treurtrip en herontdek Nederland!
Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Vandaag is het Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. De dagen zijn kort, het voorjaar is nog ver weg en veel goede voornemens zijn al gesneuveld.
Was het voor jullie ook zo’n apart jaar? Weer een lockdown… Om moedeloos van te worden. Maar wat kan er nog wel?
De terrassen gaan met gepaste afstand weer open, maar de meeste mensen werken nog thuis. Kijk op Check je plek hoe klimaatbestendig jouw leefomgeving is.
Atlas Leefomgeving gaat naar mobiel! Om de kaart op mobile telefoon zo gebruiksvriendelijk mogelijk te maken hebben wij jouw feedback nodig.
Atlas Leefomgeving lanceert donderdag 14 mei de nieuwe tool Check je plek. Vul je adres in en krijg met één klik op de knop een overzicht van de kwaliteit van je leefomgeving.
Doe jij de komende twee weken ook mee met onze challenge Toerist vanuit eigen huis? Met deze challenge willen wij mensen meer bewust maken van hun leefomgeving.
Atlas Leefomgeving introduceert binnenkort een nieuw thema: afval. Dirk Groot was betrokken bij dit thema. Hij raapt en registreert al jarenlang zwerfafval.
We krijgen steeds vaker te maken met extremer weer ten gevolge van klimaatverandering. Tegelijkertijd staat de energietransitie voor de deur.
Het was warm, warmer, het warmst de afgelopen weken. Steden in Nederland zijn niet op deze hitte gebouwd. In de stad wordt het gemiddeld veel warmer dan op het platteland.