Update geluidkaarten én een nieuwe geluidskaart
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving organiseerde op donderdag 11 september het Atlasfestival.
Twee hittegolven deze zomer, warmterecords die je om de oren vliegen ... Steeds meer mensen snakken naar een verfrissende duik in stads- of natuurwater in de buurt.
Houten is twee keer verkozen tot dé Fietsstad van Nederland. Hoe kregen ze dat voor elkaar?
Atlas Leefomgeving organiseerde op dinsdag 26 augustus de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM (Rijksinstituut voor Volksg
Bijna is het zover: de vakantie staat voor de deur. Wist je dat er in Nederland hele bijzondere treinreizen zijn, dwars door mooie natuurgebieden? Je hoeft dus helemaal niet ver weg.
Dinsdag 17 juni 2025 organiseerde het Atlas-team voor de derde keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.
Onlangs geleden deden het Longfonds, zorgverleners en wetenschappers een dringende oproep aan de Tweede Kamer.
Het weekend van 14 en 15 september is het Open Monumentendag. Het thema is 'Plekken van plezier'. Ook in de natuur zijn dergelijke plekken te ontdekken.
Steeds meer mensen meten zelf de luchtkwaliteit. Het RIVM heeft een 'samen meten' portaal om de resultaten met elkaar te delen. Eind maart is dit portaal vernieuwd.