Waar vind je nog stilte? 5 tips!
De wind ruist, bomen en groen om je heen, in de verte schiet een ree weg… In stilte wandelen in de natuur laat ons herstellen van stress en de dagelijkse zorgen.
De wind ruist, bomen en groen om je heen, in de verte schiet een ree weg… In stilte wandelen in de natuur laat ons herstellen van stress en de dagelijkse zorgen.
Op dinsdag 12 december 2023 was de Atlas-inspiratiesessie ‘Geluidsdata, waar komen ze vandaan en wat kan jij ermee?’ Dit onderwerp sprak veel mensen aan.
Een lege stoel links in de hoek van de Atlas-kamer. Niet meer die groene tas. Niet meer die zucht. Niet meer die leuke grapjes.
Je denkt bij Drenthe eerder aan hunebedden en heidevelden dan aan water. Maar na het lezen van Drenthe Waterland weet je wel beter.
Waarom Atlas PLUS? Iedereen werkt zo veel mogelijk thuis, ook wij als Atlassers. De bijzondere periode maakt ons creatief en zorgt dat we willen ontdekken wat nog wel mogelijk is.
Eeuwenoude grafheuvels ontdekken op de Utrechtse Heuvelrug vanuit je luie stoel thuis? Dat kan in het project Erfgoed Gezocht.
Laatst ging ik boodschappen doen bij een streekwinkel in Schalkwijk. Even op de fiets na een dag thuiswerken. De winkel had de nodige coronamaatregelen genomen.
Op 23 maart zijn door het kabinet aanvullende maatregelen genomen in verband met het bestrijden van het Coronavirus. Waaronder het verbod van bijeenkomsten tot 1 juni 2020.
Een nieuwe kaart toont de gebruikte meetlocaties voor de afleiding van de tijdelijke achtergrondwaarden PFAS in landbodem.
Zaterdag 21 maart is het 'International Day of Forest'. Op deze dag roepen de Verenigde Naties iedereen op om even stil te staan bij het belang van bossen en bomen.