Mag dat licht uit? Dan zien we straks de sterren weer!
Voor de achttiende keer organiseren de Natuur en Milieufederaties de Nacht van de Nacht. Op zaterdag 29 oktober kun je overal in Nederland meedoen aan activiteiten.
Voor de achttiende keer organiseren de Natuur en Milieufederaties de Nacht van de Nacht. Op zaterdag 29 oktober kun je overal in Nederland meedoen aan activiteiten.
Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Vandaag is het Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. De dagen zijn kort, het voorjaar is nog ver weg en veel goede voornemens zijn al gesneuveld.
Was het voor jullie ook zo’n apart jaar? Weer een lockdown… Om moedeloos van te worden. Maar wat kan er nog wel?
'Gaan jullie weer naar die ouwe zooi kijken?' Dat kreeg ik vaak te horen op vakantie in Ierland. Een paar reisgenoten en ik wilden steeds oude Keltische overblijfselen bekijken.
Klimaatverandering raakt ons allemaal. Recent onderzoek laat zien dat klimaatverandering nu al leidt tot meer sterfte door hitte.
Vorig jaar mei schreven we over het Snuffelfiets-experiment in de provincie Utrecht. Vijfhonderd fietsers hadden toen 400.000 kilometer afgelegd met een meetkastje aan het stuur.