Mens, natuur en techniek vloeien in elkaar over in Rijksmonument Waterloopbos
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Op dinsdag 25 maart van 15.30 - 16.30 uur organiseert Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Overstromingsrisico’s in Nederland: welke data zijn er en wat kun je ermee?’ J
Op Atlas Leefomgeving stond een kaart met vliegtuiggeluid uit 2020. Maar dat jaar was het aantal vliegbewegingen door corona historisch laag.
De Atlas Leefomgeving streeft ernaar de meest actuele kaarten te tonen. Sommige kaarten kunnen we minder vaak actualiseren dan andere kaarten.
'Gaan jullie weer naar die ouwe zooi kijken?' Dat kreeg ik vaak te horen op vakantie in Ierland. Een paar reisgenoten en ik wilden steeds oude Keltische overblijfselen bekijken.
Klimaatverandering raakt ons allemaal. Recent onderzoek laat zien dat klimaatverandering nu al leidt tot meer sterfte door hitte.
Vorig jaar mei schreven we over het Snuffelfiets-experiment in de provincie Utrecht. Vijfhonderd fietsers hadden toen 400.000 kilometer afgelegd met een meetkastje aan het stuur.