Ga slimmer met water om en maak van jouw tuin een sponstuin! Heftige regenbuien verrassen steeds vaker steden. Riolen raken overbelast. Maar er dreigt ook een drinkwatertekort in 2030. We moeten dus slimmer met ons water omgaan.
Geluidswandeling Ongehoord Leiden: wandeling en tijdreis ineen Het is vandaag Wereld Luisterdag. Deze dag vraagt om meer aandacht voor de geluiden om ons heen. Vaak denken we bij geluid aan lawaai van bijvoorbeeld verkeer of treinen.
Save the date: Atlas Werkconferentie 2023 Ontdek de toekomst van ruimtelijke ontwikkeling tijdens de inspirerende Atlas Werkconferentie 2023 op 14 september aanstaande in het Keilepand in Rotterdam!
Verander het voedselsysteem. Begin bij jezelf! Kerstmis staat voor de deur. Voor veel mensen de tijd om gezellig en véél te eten met familie en vrienden.
Uitnodiging inspiratiesessie: Is er in Nederland te weinig ruimte voor recreatie en spel? Op dinsdag 7 februari van 16.00 uur – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Is er in Nederland te weinig ruimte voor recreatie en spel?’.
Luisteren naar de stilte kan bij uitstek in de natuur We moeten meer luisteren naar de stilte, aldus stilte-ambassadeurs Petra Speelman en Carin Brinker.
Beleef het Geuldal als natuurlijke klimaatbuffer Extreme regenval verraste Limburg in juli 2021. De Geul kon al dat water niet goed afvoeren en trad buiten haar oevers.
De otter is terug en ander positief natuurnieuws uit 2021 Met al het sombere nieuws van het afgelopen jaar is het tijd om terug te blikken op het positieve natuurnieuws uit 2021.
Maak een reis door 12.000 jaar landschapsgeschiedenis Hoe veranderde een grote, koude en dunbevolkte steppe in het dichtbevolkte Nederland van nu waarin elke vierkante meter een functie heeft?