Het is allesbehalve stil in Nederland. Zelfs onder water is veel geluid
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Op dinsdag 16 december organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart – en hoe beleven we die?' Jan Harm Brouwer van de provincie Zuid-Hol
Woon je in een grootstedelijk gebied met meer dan 100.000 inwoners aangewezen door het rijk?
Hoe goed is jouw tuin voorbereid op de gevolgen van klimaatverandering? In het project Pientere Tuinen meten mensen zelf in hun eigen tuin het bodemvocht en de bodemtemperatuur.
Uit onderzoek van voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal blijkt dat een kwart van de Nederlandse tuinbezitters graag planten in hun tuin zet die goed zijn voor bijen, vlinders en and
Het is vandaag Blue Monday. Wat kun je beter op een dag als deze doen dan een treurtrip maken?
Vandaag is het Blue Monday, de meest deprimerende dag van het jaar. De dagen zijn kort, het voorjaar is nog ver weg en veel goede voornemens zijn al gesneuveld.
Was het voor jullie ook zo’n apart jaar? Weer een lockdown… Om moedeloos van te worden. Maar wat kan er nog wel?