‘Bed and breakfasts’ voor bijen? Bekijk de nieuwe bijendiversiteitskaart
Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Er is een nieuwe kaart ‘Bijendiversiteit’ op de Atlas Leefomgeving.
Op dinsdag 26 augustus organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM geven antwoord op deze vr
Hoe gezond is jouw leefomgeving eigenlijk? Tijdens het Atlasfestival 2025 verkennen we de rol van de fysieke leefomgeving als cruciaal ingrediënt voor onze gezondheid.
Is er weleens iets veranderd in jouw buurt? Denk aan een nieuw speelpleintje, meer groen, of een aangepaste verkeerssituatie.
Wereldwijd neemt de biodiversiteit af. We werken niet met de natuur, maar ertegen. Denk aan het gebruik van pesticiden en kunstmest of versnippering.
Milieu Centraal organiseerde in april de Week van de Groene Tuin.
We weten het allemaal. Vliegen is slecht voor het klimaat. Toch vinden we het moeilijk om dit op te geven. Zeker na twee jaar corona lonken verre oorden. Kan het anders?
Ik woon nu al bijna 40 jaar in de wijk Tuindorp Oost in Utrecht, nu in mijn eentje in een kleine flat op 10 hoog. Toen mijn kinderen nog jong waren was de wijk heel saai.
Ons klimaat verandert. Help jij mee hittestress en wateroverlast te lijf te gaan? Doe van 12 t/m 14 april mee aan de Week van de Groene Tuin.
Het Atlas-team nodigt je graag uit voor de Atlas Werkconferentie Online op 21 april 2022. Het thema dit jaar is ‘Van Praten naar Doen’.