Terugblik inspiratiesessie ‘Genoeg beweging voor iedereen: wat werkt?’
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Het RIVM zoekt vanuit het Rijksprogramma Gezonde Leefomgeving beleidsambtenaren (sociaal, fysiek en ruimtelijk) en adviseurs om mee in gesprek te gaan over ‘vuistregels voor een gezond
Met hun ecologische kunstwerken willen Pierre Oskam en Max Latour van Urban Reef de spontane wildernis in de stad terugbrengen.
Heb jij een paar dagen vrij en houd jij een staycation? Dan valt in jouw eigen land genoeg te ontdekken!
Woon je in een grootstedelijk gebied met meer dan 100.000 inwoners aangewezen door het rijk?
Hoe goed is jouw tuin voorbereid op de gevolgen van klimaatverandering? In het project Pientere Tuinen meten mensen zelf in hun eigen tuin het bodemvocht en de bodemtemperatuur.
Uit onderzoek van voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal blijkt dat een kwart van de Nederlandse tuinbezitters graag planten in hun tuin zet die goed zijn voor bijen, vlinders en and