Mens, natuur en techniek vloeien in elkaar over in Rijksmonument Waterloopbos
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
De Ministerraad van Luwte kwam onlangs voor de derde keer bijeen. Eén van de ministers is stadmaker Martine Sluijs.
Op dinsdag 18 juni 2024 organiseerde Atlas Leefomgeving een inspiratiesessie over de do’s and don’ts van een integrale wijkaanpak.
Reserveer donderdag 12 september alvast in je agenda! Dan organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie in de Act Eventstudio’s in Arnhem.
Zelf je straat inrichten of je favoriete park beheren? Daag je gemeente uit! Het uitdaagrecht komt nu in de wet.
De Atlas Leefomgeving actualiseert elk jaar de luchtkwaliteitskaarten. Deze kaarten geven een beeld van de gemiddelde concentraties stikstofdioxide en fijnstof over een bepaald jaar.
Op dinsdag 12 december 2023 van 16.00 - 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Geluidsdata, waar komen ze vandaan en wat kan jij ermee?’ Heb jij zelf wel eens last