Het is allesbehalve stil in Nederland. Zelfs onder water is veel geluid
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Op dinsdag 16 december organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart – en hoe beleven we die?' Jan Harm Brouwer van de provincie Zuid-Hol
Bijna is het zover: de vakantie staat voor de deur. Wist je dat er in Nederland hele bijzondere treinreizen zijn, dwars door mooie natuurgebieden? Je hoeft dus helemaal niet ver weg.
Dinsdag 17 juni 2025 organiseerde het Atlas-team voor de derde keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.
Op dinsdag 25 maart van 15.30 - 16.30 uur organiseert Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie ‘Overstromingsrisico’s in Nederland: welke data zijn er en wat kun je ermee?’ J
Op Atlas Leefomgeving stond een kaart met vliegtuiggeluid uit 2020. Maar dat jaar was het aantal vliegbewegingen door corona historisch laag.
De Atlas Leefomgeving streeft ernaar de meest actuele kaarten te tonen. Sommige kaarten kunnen we minder vaak actualiseren dan andere kaarten.