Het is allesbehalve stil in Nederland. Zelfs onder water is veel geluid
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Atlas Leefomgeving heeft de kaart ‘Geluid in Nederland’ geüpdatet. Je ziet op deze kaart dat bijvoorbeeld wegen en vliegvelden veel geluid maken.
Op dinsdag 16 december organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Hoe brengen we stilte in kaart – en hoe beleven we die?' Jan Harm Brouwer van de provincie Zuid-Hol
Op dinsdag 17 juni organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Funderingsproblematiek op de kaart'. Don Zandbergen is ingenieur bij Fundermaps, een applica
Hoe goed ken jij de Nederlandse leefomgeving? Het team van Atlas Leefomgeving ontwikkelde samen met Sogelink Nederland het Atlas-spel.
Hoe bescherm je belangrijk erfgoed én help je de natuur een handje?
Het Atlas-team organiseerde op dinsdag 22 april 2025 voor de tweede keer een inspiratiesessie over de top 15 best bezochte kaarten uit 2024.
Op woensdag 30 april vindt voor de tweede keer de Nationale Geluidmeetdag plaats. Het doel is om inzicht te krijgen in hoe Nederlanders geluid beleven.
Reserveer donderdag 11 september alvast in je agenda!
Atlas Leefomgeving actualiseert elk jaar de luchtkwaliteitskaarten. Op de Atlas vind je de nieuwe luchtkwaliteitskaarten.
Wat gebeurt er als iedereen streekeigen planten in de tuin zet? Dan komen daar dieren op af die nu weinig geschikt voedsel kunnen vinden, zoals wilde bijen.