Trots op stagiaire Myrthe en het Dashboard Luchtkwaliteit
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Maandag 2 februari was het tijd voor een feestje binnen het Atlas-team. Stagiaire Myrthe van Veldhuizen gaf haar eindpresentatie over het ontwikkelen van het dashboard Luchtkwaliteit.
Rond 1905 lanceerde wijkverpleegkundige Sien van Hulst het idee van rust, reinheid en regelmaat: de drie R’en.
De Atlas Werkconferentie 2023 kon gelukkig weer als vanouds live plaatsvinden. Het thema was ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’.
Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
De dagen worden korter, de ochtenden koeler en de eerste pompoenen worden geoogst. De herfst is begonnen, een mooi moment voor het festival Fête de la Nature afgelopen weekend.
Dit is een oproep om mee te denken. Geldend voor planmakers, vergunningverleners en domeindeskundigen bij alle overheden.
Hoe zouden uw ideale Atlas Leefomgeving en Atlas Natuurlijk Kapitaal eruit zien? Om deze vraag te beantwoorden, is in juni een korte enquête uitgezet. De resultaten zijn binnen!
Het zijn vaak onbekende parels. Misschien fietst u er wel dagelijks langs, zonder te weten wat voor moois er te zien is.