Fiets naar je Werk Dag: 5 redenen om vaker de fiets te pakken
Het is vandaag de jaarlijkse Fiets naar je Werk Dag. Laat dus de auto staan en pak die fiets! Ben je nog niet overtuigd en lonkt toch weer de auto?
Het is vandaag de jaarlijkse Fiets naar je Werk Dag. Laat dus de auto staan en pak die fiets! Ben je nog niet overtuigd en lonkt toch weer de auto?
De European Environment Agency (EEA) lanceerde begin mei 2023 de 'European environment and health atlas'.
Woon je in een grootstedelijk gebied met meer dan 100.000 inwoners aangewezen door het rijk?
Hoe goed is jouw tuin voorbereid op de gevolgen van klimaatverandering? In het project Pientere Tuinen meten mensen zelf in hun eigen tuin het bodemvocht en de bodemtemperatuur.
Uit onderzoek van voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal blijkt dat een kwart van de Nederlandse tuinbezitters graag planten in hun tuin zet die goed zijn voor bijen, vlinders en and
Met het hoge water van de afgelopen dagen komt het risico op natte voeten voor sommigen steeds dichterbij. Bekijk onze nieuwe kaarten voor meer informatie!
Op dinsdag 17 april organiseren we de Atlas Werkconferentie in de RAI te Amsterdam. Meld u nu aan!