Groene tips tegen winterdips Deze maanden zitten boordevol grijze en regenachtige dagen. Het is donker, je motivatie voor werk of andere activiteiten is ver te zoeken… Gelukkig is er iets dat kan helpen: de natuur in!
Marjolein uit Tuindorp, Utrecht Ik woon nu al bijna 40 jaar in de wijk Tuindorp Oost in Utrecht, nu in mijn eentje in een kleine flat op 10 hoog. Toen mijn kinderen nog jong waren was de wijk heel saai.
Doe jij ook mee aan de Week van de Groene Tuin? Ons klimaat verandert. Help jij mee hittestress en wateroverlast te lijf te gaan? Doe van 12 t/m 14 april mee aan de Week van de Groene Tuin.
Atlas Werkconferentie Online 2022 Het Atlas-team nodigt je graag uit voor de Atlas Werkconferentie Online op 21 april 2022. Het thema dit jaar is ‘Van Praten naar Doen’.
Feel It! De Expo en de Atlas Leefomgeving Feel It! De Expo is de samenwerking aangegaan met Gigstarter, Amsterdam Dance Event en Atlas Leefomgeving. “Feel IT!
Zet jouw buurt in bloei met guerrilla gardening Twee jaar geleden zegde ze haar baan op en begon ze de Stichting guerrilla gardeners. Cerian van Gestel is bioloog en ‘aanjager’ van guerrilla gardening in Nederland.
Doe jij ook mee aan de Week van de Groene Tuin? Een groene tuin: daar word je toch vrolijk van? Milieu Centraal organiseert samen ons en andere partners van 12 tot en met 18 april 2022 De Week van de Groene Tuin.
Tien jaar Atlas Leefomgeving en alle thema's in nieuw jasje De Atlas Leefomgeving staat tien jaar online! We hebben al onze thema's in een nieuw jasje gestoken. Daar hebben we achter de schermen hard aan gewerkt.
Zwerfafvalophaalregeling (ZOR): minder plastic soep Begin dit jaar ging de ZOR van kracht. Deze regeling moet er aan bijdragen dat Nederland in plaats van tussenstation eindstation wordt voor plastic afval.
Wat doet geurhinder met de gezondheid? Op 20 maart 2018 organiseert VVM, het netwerk van milieuprofessionals, het Landelijk Geurcongres 2018. Wat voor invloed heeft geur op je welzijn en gezondheid?