Werken aan een biodiverse omgeving is werken aan onszelf Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Atlasconferentie: de wereld van generatie Alpha Op 12 september 2024 organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie.
Poëzie is overal, als je maar goed kijkt. Ontdek per fiets of te voet poëzie in de natuur Van 25 tot en met 31 januari was het Poëzieweek. Het thema was ‘Thuis’. Maar als het aan Atlas Leefomgeving ligt, inspireren gedichten juist om niet thuis te blijven.
Inspiratiesessie: Genoeg beweging voor iedereen, wat werkt? We weten het allemaal: bewegen is gezond. Ruim de helft van de Nederlanders heeft goede voornemens voor 2024.
Zwerfafvalophaalregeling (ZOR): minder plastic soep Begin dit jaar ging de ZOR van kracht. Deze regeling moet er aan bijdragen dat Nederland in plaats van tussenstation eindstation wordt voor plastic afval.
Wat doet geurhinder met de gezondheid? Op 20 maart 2018 organiseert VVM, het netwerk van milieuprofessionals, het Landelijk Geurcongres 2018. Wat voor invloed heeft geur op je welzijn en gezondheid?