Luwteministerie werkt aan rust in de stad. Kan het geluid even uit? De Ministerraad van Luwte kwam onlangs voor de derde keer bijeen. Eén van de ministers is stadmaker Martine Sluijs.
Terugblik inspiratiesessie: 'De do’s and don’ts van een integrale wijkaanpak, de wijk Pittelo in Assen' Op dinsdag 18 juni 2024 organiseerde Atlas Leefomgeving een inspiratiesessie over de do’s and don’ts van een integrale wijkaanpak.
Save the date: Atlasconferentie 2024 Reserveer donderdag 12 september alvast in je agenda! Dan organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie in de Act Eventstudio’s in Arnhem.
Groen kun je doen De terrassen gaan met gepaste afstand weer open, maar de meeste mensen werken nog thuis. Kijk op Check je plek hoe klimaatbestendig jouw leefomgeving is.
Gebruikersonderzoek Atlas mobiel Atlas Leefomgeving gaat naar mobiel! Om de kaart op mobile telefoon zo gebruiksvriendelijk mogelijk te maken hebben wij jouw feedback nodig.
Check je plek staat live! Atlas Leefomgeving lanceert donderdag 14 mei de nieuwe tool Check je plek. Vul je adres in en krijg met één klik op de knop een overzicht van de kwaliteit van je leefomgeving.
Doe jij ook mee met challenge Toerist vanuit eigen huis? Doe jij de komende twee weken ook mee met onze challenge Toerist vanuit eigen huis? Met deze challenge willen wij mensen meer bewust maken van hun leefomgeving.
Zwerfinator Dirk Groot zet zwerfafval op de kaart Atlas Leefomgeving introduceert binnenkort een nieuw thema: afval. Dirk Groot was betrokken bij dit thema. Hij raapt en registreert al jarenlang zwerfafval.
Challenge ontwerpwedstrijd: de huizenzoeker Doe mee aan onze ontwerpwedstrijd. Challenge: Huizenzoeker zoekt informatie over kwaliteit leefomgeving
Kom ook naar de GLOBE-dag op 27 maart De GLOBE-dag vindt op dinsdag 27 maart plaats op de Wageningen Universiteit. Kom ook en maak van uw leerlingen echte onderzoekers!