Laat het donker weer donker zijn: 3 manieren om sterren te kijken
Zaterdag 26 oktober is de twintigste Nacht van de nacht. Met deze campagne vragen Natuur en Milieufederaties aandacht voor de duisternis.
Zaterdag 26 oktober is de twintigste Nacht van de nacht. Met deze campagne vragen Natuur en Milieufederaties aandacht voor de duisternis.
De Stookwijzer is aangepast en geeft nu stookadvies voor tijdsblokken van zes uur. Ook wordt bij windkracht 2 of minder code rood afgegeven.
Oktober is de 'Maand van de Geschiedenis' met dit jaar als thema 'Echt nep'. Op de Atlas Leefomgeving staat de Monumentale bomenkaart.
Zaterdag 5 oktober is de NVM Open Huizen Dag. Ga jij ook op huizenjacht? Kijk dan ook eens naar de leefomgeving waarin je droomhuis staat.
Op dinsdag 27 september van 16.00 – 17.00 uur organiseert de Atlas Leefomgeving de online workshop ‘Een voedselbos iets voor jou?
Atlas-medewerker Dieneke vergroende haar tuin in het voorjaar, geïnspireerd door de Week van de Groene Tuin. Hup, tegels eruit en groen erin: zo ontstond een vrolijke bloemenzee.
De Atlas Leefomgeving heeft een nieuwe kaart: Kernindicator Beweegvriendelijke Omgeving (BVO).
We luiden het nieuwe jaar in met een aantal nieuwe kaarten. Want we hebben niet stilgezeten. De kaart Bodemdaling brengt voor het eerst in heel Nederland de bodemdaling in beeld.
Lucht is belangrijk voor iedereen. Iedereen heeft zuurstof nodig en een goede luchtkwaliteit is belangrijk voor de gezondheid.