Ongewenst geluid zorgt voor stress bij mens en dier
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
We hebben weer een hoop nieuwe kaarten op de Atlas Leefomgeving. De kaarten zijn zeer divers en geven informatie over allerlei thema’s.
Het thema Erfgoed is vernieuwd! De informatie op deze themapagina is geactualiseerd, maar ook anders ingedeeld.
De kaart Milieu Gezondheids Risico (MGR) op de Atlas Leefomgeving geeft een inschatting van de effecten van zowel luchtvervuiling als geluid.
Het is warm deze week, tropische hitte bereikt ons land en vooral in het (zuid)oosten zullen de mussen van de daken vallen.
Tijdens de Atlas Werkconferentie op 16 mei jl. was Johan van den Hout in zijn rol van gedeputeerde één van de gastheren.
Eind mei 2019 onthulde Magda Mali haar twaalfde Kidsbeweegroute te midden van een heleboel kinderen en lokale partijen in Zwolle Zuid.
Het hooikoortsseizoen is volop aan de gang. Na de pollen die vrijkomen van berken en elzen is nu het seizoen van de graspollen aangebroken.