Werken aan een biodiverse omgeving is werken aan onszelf Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Atlasconferentie: de wereld van generatie Alpha Op 12 september 2024 organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie.
Terugblik Atlas Werkconferentie 2023: ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’ De Atlas Werkconferentie 2023 kon gelukkig weer als vanouds live plaatsvinden. Het thema was ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’.
Ga op ontdekkingstocht tijdens de Open Monumentendag Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
Vier seizoenen in Tuin Brassica in Schalkwijk De dagen worden korter, de ochtenden koeler en de eerste pompoenen worden geoogst. De herfst is begonnen, een mooi moment voor het festival Fête de la Nature afgelopen weekend.
Nieuwsbrief 21 Atlas actueel We hebben weer een hoop nieuwe kaarten op de Atlas Leefomgeving. De kaarten zijn zeer divers en geven informatie over allerlei thema’s.
Thema Erfgoed vernieuwd! Het thema Erfgoed is vernieuwd! De informatie op deze themapagina is geactualiseerd, maar ook anders ingedeeld.