Terugblik inspiratiesessie ‘Genoeg beweging voor iedereen: wat werkt?’
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Op dinsdag 13 februari 2024 organiseerde de Atlas Leefomgeving een online inspiratiesessie.
Het RIVM zoekt vanuit het Rijksprogramma Gezonde Leefomgeving beleidsambtenaren (sociaal, fysiek en ruimtelijk) en adviseurs om mee in gesprek te gaan over ‘vuistregels voor een gezond
Heftige regenbuien verrassen steeds vaker steden. Riolen raken overbelast. Maar er dreigt ook een drinkwatertekort in 2030. We moeten dus slimmer met ons water omgaan.
Het is vandaag Wereld Luisterdag. Deze dag vraagt om meer aandacht voor de geluiden om ons heen. Vaak denken we bij geluid aan lawaai van bijvoorbeeld verkeer of treinen.
Ontdek de toekomst van ruimtelijke ontwikkeling tijdens de inspirerende Atlas Werkconferentie 2023 op 14 september aanstaande in het Keilepand in Rotterdam!
We krijgen steeds vaker te maken met extremer weer ten gevolge van klimaatverandering. Tegelijkertijd staat de energietransitie voor de deur.
Het was warm, warmer, het warmst de afgelopen weken. Steden in Nederland zijn niet op deze hitte gebouwd. In de stad wordt het gemiddeld veel warmer dan op het platteland.