Meet je mee op de Nationale Geluidmeetdag 2026?
Op woensdag 29 april is de derde editie van de Nationale Geluidmeetdag.
Op woensdag 29 april is de derde editie van de Nationale Geluidmeetdag.
Het Atlas-team nodigt je graag uit voor het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 in Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij het thema water.
Op donderdag 21 mei organiseert de Atlas Leefomgeving de online inspiratiesessie 'Van data naar duiding: hoe zet het RIVM de leefomgeving op de kaart? Nieuwsgierig?
Ons klimaat verandert. Het weer wordt extremer: langere droogte en hevige buien. Daarom is het nú belangrijk om je tuin klimaatproof te maken.
Voor de achttiende keer organiseren de Natuur en Milieufederaties de Nacht van de Nacht. Op zaterdag 29 oktober kun je overal in Nederland meedoen aan activiteiten.
Een aantal GGD’en heeft de handen ineengeslagen en een website over leefomgeving en gezondheid voor de inwoners van die leefomgeving ingericht.
Klimaatverandering raakt aan alle thema’s op de Atlas Leefomgeving.
Sinds kort staat het nieuwe thema Klimaat op de Atlas. Atlas-medewerker Dieneke Schram besprak dit onderwerp met haar drie zoons aan de keukentafel.
In het Westraven-gebouw van Rijkswaterstaat in Utrecht vond op donderdag 6 februari de allereerste overkoepelende Atlas-themadag plaats.
Eind januari schreef Correspondent-medewerker Rutger Bregman de brief ‘Het water komt’. Deze is gericht aan alle Nederlanders. Hij wil de Nederlandse bevolking wakker schudden.