Ongewenst geluid zorgt voor stress bij mens en dier
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
Wist je dat ongeveer één miljoen mensen in Nederland ernstige geluidhinder ondervinden van wegverkeer? Ook zorgen treinen, vliegtuigen en industrie voor geluidhinder.
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving organiseerde op donderdag 11 september het Atlasfestival.
Twee hittegolven deze zomer, warmterecords die je om de oren vliegen ... Steeds meer mensen snakken naar een verfrissende duik in stads- of natuurwater in de buurt.
Houten is twee keer verkozen tot dé Fietsstad van Nederland. Hoe kregen ze dat voor elkaar?
Atlas Leefomgeving organiseerde op dinsdag 26 augustus de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM (Rijksinstituut voor Volksg
Nieuw op Atlas Leefomgeving is de kaart Windturbines. Deze geeft een beeld van de locatie en de hoogte van windmolens in Nederland.
Het begon allemaal met een brief aan minister-president Mark Rutte.
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Hans-Peter (51) heeft maar liefst twee woonplekken.
Door corona weten we hoe een stille stad eruitziet en klinkt. Dat waren we bijna vergeten.