Werken aan een biodiverse omgeving is werken aan onszelf
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Met zijn stichting Bac2Nature wil Marco van Es meer kennis ontsluiten over waarom het voor onze gezondheid belangrijk is om in contact te komen met bacteriën uit de natuur.
Op 12 september 2024 organiseert Atlas Leefomgeving de jaarlijkse Atlasconferentie.
Dit is deel 2 van een tweeluik over wormcomposteren.
Op 9 en 11 februari vonden de Atlas-themasessies plaats. Helaas digitaal, maar dat is natuurlijk niet anders in coronatijd.
Op 21 januari 2021 ging de 2.0 versie van Check je plek live! De vragen stroomden binnen. Waarom nemen jullie ‘houtrook’ niet mee in de berekeningen voor de luchtkwaliteit?
Elke maand checkt een Nederlander zijn/haar plek! Everdien (78) woont in het buitengebied van Enschede, nabij het dorp Usselo. Samen met een architect ontwierp ze haar eigen huis.
Het is vandaag Darwin-dag. Darwin veranderde voorgoed onze kijk op onze ontstaansgeschiedenis. Met zijn laatste werk uit 1881 veranderde hij ook onze kijk op de worm.
Op de Atlas Leefomgeving actualiseren we elk jaar de luchtkaarten. De kaarten van 2019 laten een verbetering van de luchtkwaliteit zien ten opzichte van 2013-2018.
Je mag deze kerstvakantie een heleboel niet. Niet op reis, niet uiteten en niet gezellig met veel familieleden bij elkaar komen. Heel jammer natuurlijk. Maar wat kan er wel?
Een nieuw jaar betekent voor de Atlas Leefomgeving nieuwe kaarten. Zo gaan wij dit jaar afval op de kaart zetten. Relatiemanager Bob Smit was betrokken bij het nieuwe thema afval.