Update geluidkaarten én een nieuwe geluidskaart
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving actualiseerde de geluidkaarten van weg-, trein- en vliegverkeer en windturbines.
Atlas Leefomgeving organiseerde op donderdag 11 september het Atlasfestival.
Twee hittegolven deze zomer, warmterecords die je om de oren vliegen ... Steeds meer mensen snakken naar een verfrissende duik in stads- of natuurwater in de buurt.
Houten is twee keer verkozen tot dé Fietsstad van Nederland. Hoe kregen ze dat voor elkaar?
Atlas Leefomgeving organiseerde op dinsdag 26 augustus de online inspiratiesessie 'Hoe (on)gezond is hitte?' Werner Hagens en Jochem Klompmaker van het RIVM (Rijksinstituut voor Volksg
Woon je in een grootstedelijk gebied met meer dan 100.000 inwoners aangewezen door het rijk?
Hoe goed is jouw tuin voorbereid op de gevolgen van klimaatverandering? In het project Pientere Tuinen meten mensen zelf in hun eigen tuin het bodemvocht en de bodemtemperatuur.
Uit onderzoek van voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal blijkt dat een kwart van de Nederlandse tuinbezitters graag planten in hun tuin zet die goed zijn voor bijen, vlinders en and
Onze kaart met energielabels is geactualiseerd. Er zijn zo’n 600.000 nieuwe adressen bijgekomen met een label en bestaande labels zijn soms gewijzigd.
Begin dit jaar organiseerde Atlas Leefomgeving de digitale workshop Herken natte koeltorens met kunstmatige intelligentie. Die workshop organiseerde het Atlas-team voor medewerker