Laat het donker weer donker zijn: 3 manieren om sterren te kijken
Zaterdag 26 oktober is de twintigste Nacht van de nacht. Met deze campagne vragen Natuur en Milieufederaties aandacht voor de duisternis.
Zaterdag 26 oktober is de twintigste Nacht van de nacht. Met deze campagne vragen Natuur en Milieufederaties aandacht voor de duisternis.
De Stookwijzer is aangepast en geeft nu stookadvies voor tijdsblokken van zes uur. Ook wordt bij windkracht 2 of minder code rood afgegeven.
Oktober is de 'Maand van de Geschiedenis' met dit jaar als thema 'Echt nep'. Op de Atlas Leefomgeving staat de Monumentale bomenkaart.
Zaterdag 5 oktober is de NVM Open Huizen Dag. Ga jij ook op huizenjacht? Kijk dan ook eens naar de leefomgeving waarin je droomhuis staat.
De Atlas Werkconferentie 2023 kon gelukkig weer als vanouds live plaatsvinden. Het thema was ‘De compacte stad – de toekomst van de ruimtelijke ontwikkeling’.
Staat er bij jou in de buurt een gebouw met een bordje waarop staat ‘Rijksmonument’? En ben je altijd al nieuwsgierig geweest hoe dit gebouw er vanbinnen uitziet?
De dagen worden korter, de ochtenden koeler en de eerste pompoenen worden geoogst. De herfst is begonnen, een mooi moment voor het festival Fête de la Nature afgelopen weekend.
Tot 30 september vindt het NK Tegelwippen plaats. Met als doel om zoveel mogelijk tuinen in Nederland groener te maken.
Een groene gezonde leefomgeving voor iedereen. In gemeenten, buurten en wijken. Gezondheid en leefomgeving zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Imke heeft geen auto’s voor de deur en spot mensen die vogels spotten. Hij kan kiezen uit maar liefst vier mooie groene plekken om hard te lopen. Is dit wel echt Amsterdam?