Mens, natuur en techniek vloeien in elkaar over in Rijksmonument Waterloopbos
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Hoe gaat de mens om met de natuur, van vroeger tot nu? Dat is het thema van de Maand van de geschiedenis.
Het belooft heet te worden komende week. Temperaturen boven de 30 graden en boven de 35°C wordt niet uitgesloten. Waar wordt het heet en waar kan je afkoeling vinden?
Water en groen in steden en dorpen hebben veel positieve effecten op de volksgezondheid en de leefomgeving. Maar water kan ook risico’s voor de gezondheid met zich meebrengen.
Op dinsdag 30 november organiseert de Atlas Leefomgeving de derde workshop van een reeks maandelijkse online workshops.
In no-time van 0 naar 25.000 deelnemers. Dat is het verhaal van 52wekenduurzaam.
We willen onze omgeving graag verfraaien, verbeteren en verduurzamen. Op veel plekken bruist het van de ideeën en projecten.